Zapytanie ofertowe

Dyrektor Gimnazjum Miejskiego nr 2 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim  ul. Budowlana 2 zaprasza do składania ofert na wykonanie remontu pomieszczeń szkoły jak niżej:

1. remont gabinetu dyrektora szkoły zgodnie z projektem stanowiącyn załącznik do niniejszego zapytania.

2. remont łazienki uczniowskiej polegający na ułożeniu paneli ściennych na istniejącej glazurze, przygotowanie ścian i sufitu do malowania, nałożeniu gładzi gipsowej i pomalowaniu farbą emulsyjną części nie przykrytej panelami oraz przykręcenie plastikowych listew podłogowych.

Demontaż urządzeń sanitarnych przeprowadzimy we własnym zakresie.

Termin wykonania remontu do dnia 12 grudnia 2013r.

Ofertę prosimy składać do Sekretariatu szkoły do dnia 8 listopada 2013r. do godz. 9:00.

Prosimy o podanie oddzielnie ceny robót na gabinet dyrektora i łazienkę.

Załączniki: "Projekt remontu gabinetu dyrektora w Gimnazjum miejskim nr 2 w Mińsku Mazowieckim".