Zapytanie ofertowe

Dyrektor Gimnazjum Miejskiego nr 2 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim ul. Budowlana 2 tel. 257589547 zaprasza do składania ofert na sprzątanie pomieszczeń hali sportowej w budynku Gimnazjum Miejskiego nr 2 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim.

Ofertę prosimy składać do Sekretariatu szkoły do dnia 15 lutego 2016 r. od godz. 800 -1600.

W kalkulacji kosztów prosimy nie uwzględniać miesiąca lipca /hala sportowa zamknięta/.

Załączniki:
zapytanie_3 258 KB
zapytanie_2 513 KB
Zapytanie_1 572 KB

Zapytanie ofertowe

Dyrektor Gimnazjum Miejskiego nr 2 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim ul. Budowlana 2  tel. 257589547 zaprasza do składania ofert na wykonanie remontu pomieszczeń szkoły jak niżej:

1) Remont ścian korytarza na I piętrze budynku i ścian wschodniej klatki schodowej.

2) Budowa ośmiu ławek na korytarzu na I piętrze. Ławki kształtem zbliżone do tych wykonanych na parterze.

3) Zabudowa naświetla sali lekcyjnej i  wymiana drzwi na drzwi dźwiękoszczelne  identyczne ze wskazanymi przez inwestora.

Termin wykonania remontu do dnia:  punkt 1 i 2 do 01.03.2014 r.

punkt  3 do 12.04.2014 r.

Ofertę prosimy składać do Sekretariatu szkoły do dnia 14 lutego 2014 r. do godz. 900

Prosimy o podanie oddzielnie ceny wykonania robót w punkcie 3. Rozpoczęcie robót może nastąpić w dn. 14 lutego 2014 r.

Załączniki: „Projekt remontu ścian korytarza i klatki schodowej, budowy ławek, zabudowy naświetla w Gimnazjum Miejskim nr 2 w Mińsku Mazowieckim ‘’

Prosimy o dokonanie weryfikacji danych zawartych w projektach. Wszelkich informacji udziela Dyrektor Gimnazjum.

Zapytanie ofertowe

Dyrektor Gimnazjum Miejskiego nr 2 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim  ul. Budowlana 2 zaprasza do składania ofert na wykonanie remontu pomieszczeń szkoły jak niżej:

1. remont gabinetu dyrektora szkoły zgodnie z projektem stanowiącyn załącznik do niniejszego zapytania.

2. remont łazienki uczniowskiej polegający na ułożeniu paneli ściennych na istniejącej glazurze, przygotowanie ścian i sufitu do malowania, nałożeniu gładzi gipsowej i pomalowaniu farbą emulsyjną części nie przykrytej panelami oraz przykręcenie plastikowych listew podłogowych.

Demontaż urządzeń sanitarnych przeprowadzimy we własnym zakresie.

Termin wykonania remontu do dnia 12 grudnia 2013r.

Ofertę prosimy składać do Sekretariatu szkoły do dnia 8 listopada 2013r. do godz. 9:00.

Prosimy o podanie oddzielnie ceny robót na gabinet dyrektora i łazienkę.

Załączniki: "Projekt remontu gabinetu dyrektora w Gimnazjum miejskim nr 2 w Mińsku Mazowieckim".

Ogłoszenie

Dyrektor Gimnazjum Miejskiego nr 2 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim, 05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Budowlana 2 zaprasza do złożenia ofert na umieszczenie w świetlicy szkolnej automatów zawierających artykuły spożywcze (herbatę, gorącą czekoladę, napoje niegazowane, kanapki, ciastka, batoniki itp.)  - maksymalnie 3 automaty.

Ofertę wraz z propozycją oceny za umieszczenie jednego automatu prosimy składać w zamkniętej kopercie z napisem „Oferta – automaty” w sekretariacie szkoły: 05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Budowlana 2 od dnia 28 sierpnia 2013r. do dnia 05 września 2013 r. w godzinach od 800 do 1600.

Dyrektor Gimnazjum Miejskiego nr 2 im. Jana Pawła II w Mińsku Maz., ul. Budowlana 2 zaprasza do składania ofert na wykonanie remontów jak niżej :

I. remont sali gimnastycznej,
II. remont pomieszczenia szatni
III. remont ścian korytarza wraz z wymianą 1 szt. drzwi i zabudową naświetli
IV. budowa ogrodzenia z prefabrykowanych płyt żelbetowych z furtką
V. remont stołówki szkolnej

Szczegóły dotyczące zakresu zawarte są w załączonym przedmiarze.
Termin zakończenia prac - 28 sierpień 2013r.

Oferty prosimy składać w sekretariacie szkoły do dnia 08 lipca 2013r. do godziny