Sprostowanie

W informacji z dn. 04.12.2018r z otwarcia kopert złozonych w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę artykułów żywnosciowych do stołówki Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim została poprawiona oczywista pomyłka.

Sprostowanie 711 KB

Zawiadomienie

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty na dostawę artykułów żywnościowych do stołówki Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim

Zawiadomienie 689 KB

Informacja

Informacja z otwarcia kopert złożonych w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę artykułów żywnosciowych do stołówki Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim

Informacja 260 KB

Ogłoszenie o zamówieniu

DOSTAWA ARTYKUŁÓW ŻYWNOŚCIOWYCH DO STOŁÓWKI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. JANA PAWŁA II W MIŃKU MAZOWIECKIM W OKRESIE OD 02 STYCZNIA 2019 R. DO 31 GRUDNIA 2019 R.

Zawiadomienie

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY DOTYCZĄCEJ POSTĘPOWANIA PRZETARGOWEGO NA "WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 IM. JANA PAWŁA II W MIŃSKU MAZOWIECKIM"

Zawiadomienie o wyborze oferty 445 KB