Zapytanie ofertowe

Dyrektor Gimnazjum Miejskiego nr 2 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim ul. Budowlana 2  tel. 257589547 zaprasza do składania ofert na wykonanie remontu pomieszczeń szkoły jak niżej:

1) Remont ścian korytarza na I piętrze budynku i ścian wschodniej klatki schodowej.

2) Budowa ośmiu ławek na korytarzu na I piętrze. Ławki kształtem zbliżone do tych wykonanych na parterze.

3) Zabudowa naświetla sali lekcyjnej i  wymiana drzwi na drzwi dźwiękoszczelne  identyczne ze wskazanymi przez inwestora.

Termin wykonania remontu do dnia:  punkt 1 i 2 do 01.03.2014 r.

punkt  3 do 12.04.2014 r.

Ofertę prosimy składać do Sekretariatu szkoły do dnia 14 lutego 2014 r. do godz. 900

Prosimy o podanie oddzielnie ceny wykonania robót w punkcie 3. Rozpoczęcie robót może nastąpić w dn. 14 lutego 2014 r.

Załączniki: „Projekt remontu ścian korytarza i klatki schodowej, budowy ławek, zabudowy naświetla w Gimnazjum Miejskim nr 2 w Mińsku Mazowieckim ‘’

Prosimy o dokonanie weryfikacji danych zawartych w projektach. Wszelkich informacji udziela Dyrektor Gimnazjum.