Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty złożonej w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu : zapytania ofertowego "Dostawa pieczywa oraz wyrobów cukierniczych do Szkoły Podstawowej Nr 3 im Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim

Załączniki:
pieczywo_2024_wybor.pdf 252 KB

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim ul. Budowlana 2 zaprasza do składania ofert na Dostawę pieczywa oraz wyrobów cukierniczych do Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim w okresie: od 02..01.2024r. do 31.12.2024r.

Warunki i zakres dostawy w załącznikach

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty złożonej w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu : zapytania ofertowego "Sprzątanie hali sportowej wraz z pomieszczeniami do niej przyległymi w Szkole Podstawowej Nr 3 im Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim, oraz wielofunkcyjnego boiska szkolnego przy SP3MM.

Załączniki:
scan.pdf 269 KB

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim ul. Budowlana 2 zaprasza do składania ofert na sprzątanie hali sportowej wraz z pomieszczeniami do niej przyległymi w budynku Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim oraz wielofunkcyjnego boiska szkolnego w okresie: od 02..01.2024r. do 31.12.2024r.

Zapytanie ofertowe: dotyczy sprzątania hali sportowej wraz z pomieszczeniami do niej przyległymi w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim, ul. Budowlana 2 oraz wielofunkcyjnego boiska szkolnego zlokalizowanego przy SP3MM.

W załączeniu dokumenty określające powierzchnię, zakres prac oraz wymagania stawiane Wykonawcy.

Dostawa art.żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II ogłasza przetarg nieograniczony na dostawę artykułów żywnościowych do SP3 MM w Mińsku Mazowieckim, ul. Budowlana 2. w roku 2024.